Back to top

Jeden z preparatów na męskie problemy

Jeden z preparatów na męskie problemy

Poznajmy właściwości preparatu Maxigra Go…

Maxigra Go to leczniczy produkt, który powinien być zażywany przez dorosłych mężczyzn, którzy mają problemy z zaburzeniem erekcji, a więc trwałej niezdolności do uzyskania czy też do utrzymania samej erekcji prącia w takim stopni, aby można było odbyć płciowy stosunek. Aby jednak leczniczy produkt skutecznie zaczął działać, to konieczna jest seksualna stymulacja. Maxigra Go jest lekiem należącym do inhibitorów piątego typu. Ten mechanizm działania polega na niczym innym jak na wspomaganiu rozkurczu krwionośnych naczyń w prąciu. Tym samym zwiększa się napływ do prącia krwi podczas seksualnego podniecenia. Maxigra Go mężczyznom pomaga na osiągnięcie wzwodu pod warunkiem jedynie seksualnego pobudzenia. Jest stosowana u mężczyzn, którzy się wzmagają z impotencją. Lecz występuje w formie trójkątnych oraz białych tabletek. Tabletki są dodatkowo z napisem 25 po jednej ze stron. Co ciekawe lek jest dostępny bez recepty.

Jak stosować lek Maxigra Go?

Lek powinniśmy stosować według zaleceń lekarza. Gdy tylko pojawią się jakieś wątpliwości, to skontaktować się powinniśmy ze swoim lekarzem czy też z farmaceutą. Dawką zalecana jest dawka wynosząca dwadzieścia pięć miligramów. Leku Maxigra Go nie można nam stosować częściej, a niżeli jeden raz na dobę. Przyjąć go powinniśmy mniej więcej na godzinę przed aktywnością seksualną zaplanowaną. Tabletki zawsze połyka się w całości, koniecznie popijając wodą. Skontaktować się powinniśmy z lekarzem w przypadku gdy przyjęliśmy większą ilość tabletek od ilości zaleconej. W przypadku wątpliwości, które są związane ze stosowaniem leku zwrócić się należy do farmaceuty czy też lekarza.

Ważne i istotne informacje

Maxigra Go jest w niektórych przypadkach przeciwwskazana. Na pewno w razie nadwrażliwości na czynną substancję czy też na jakąkolwiek inną pomocniczą substancję. Nie wolno także równocześnie stosować lek, który uwalnia tlenek azotu czy też azotanami w postaci jakiejkolwiek. Leku nie mogą również przyjmować mężczyźni, którzy nie mają wskazanej aktywności seksualnej. Do tego również u pacjentów, którzy utracili w jednym oku wzrok. Okazuje się (co ciekawe), że nie badano jeszcze bezpieczeństwa stosowania preparatu o nazwie sildenafil w grupach następujących pacjentów:

  • pacjentów cierpiących na hipotonię,
  • pacjentów z niewydolnością ciężką wątroby,
  • pacjentów po przebytym zawale serca,
  • pacjentów po przebytym udarze serca,
  • pacjentów ze stwierdzonymi zmianami dziedzicznymi siatkówki.

U powyższych pacjentów na pewno preparat Maxigra Go nie powinien być stosowany. Bardzo ważne jest także przechowywanie leku Maxigra Go. W zasadzie jak każdego innego leku. Na pewno musimy wybrać takie miejsce, które jest miejscem niedostępnym jak i także niewidocznym dla naszych dzieci. Mogłoby to być dla dziecka naprawdę niebezpieczne

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdują się dokładnie zawsze cztery tabletki. Każdy inny lek, który rzekomo nosi nazwę Maxigra Go, a ma więcej niż cztery tabletki czy też mniej, to na sto procent jest to lek podrobiony, których przyjmowanie może być naprawdę niebezpieczne. Zawsze przed pierwszym przyjmowaniem leku Maxigra Go powinniśmy się zapoznać dokładnie z ulotką. W ulotce znajdziemy wszelkie wskazania, dane dotyczące niepożądanych działań, przeciwwskazania, informacje dotyczące stosowania leczniczego produkty oraz także dawkowanie. Oczywiście zawsze możemy się skontaktować ze swoim lekarzem czy też z farmaceutą. Pamiętajmy, że w zasadzie każdy lek może być stosowany niewłaściwie i w rezultacie może działać negatywnie na nasze zdrowie oraz nasz życie. Pamiętajmy o tym – szczególnie przy stosowaniu leków, na które nie potrzebujemy recepty. Na przykład taka Kamagra to lek na zaburzenia erekcji, ale dostępny na receptę. W związku z tym po pierwsze konieczna jest wizyta u lekarza, a więc mamy pewność, że wszystko jest w porządku i nie ma żadnych przeciwwskazań. Nasza potencja na pewno się poprawi. O to możemy być pewni.

Źródło informacji: https://viagra.edu.pl/