Back to top

Szukasz komfortu? Wypróbuj soczewki kontaktowe Dailies®

Szukasz komfortu? Wypróbuj soczewki kontaktowe Dailies®

Choć w dalszym ciągu soczewki miesięczne i dwutygodniowe należą do najpopularniejszych wśród użytkowników tej metody korekcji, ich jednodniowe siostry zyskują z roku na rok swoich fanów. Nie powinno to nikogo zdziwić, w końcu soczewki jednodniowe są wygodniejsze i zdrowsze w użytkowaniu.

Dla najbardziej wymagających użytkowników soczewek, Alcon stworzył jednodniowe Dailies®, które będą idealnym kompanem zarówno w wyzwaniach życia codziennego jak i podczas uprawiania sportu czy podróżowania. Jeśli prowadzisz zatem aktywny tryb życia – wypróbuj te soczewki jednodniowe. Dailies® AquaComfort PLUS® i Dailies® Total1® znajdziesz w wersji sferycznej, torycznej jak i progresywnej. Każdy zatem powinien odnaleźć produkt dla siebie, w bogatej ofercie soczewek jednodniowych od Alcona.

Dailies® AquaComfort PLUS®

To hydrożelowe soczewki od Alcona o uwodnieniu 69% i z aktywnymi związkami nawilżającymi w składzie, które uwalniane są od pierwszego mrugnięcia – doskonale sprawdzi się u osób, którym we znaki dają objawy suchego oka. Związki nawilżające obecne w soczewkach DAILIES® AquaComfort PLUS® pomagają ustabilizować film łzowy, pozwalając zachować ostrość widzenia i większy komfort przez długie godziny noszenia.

Soczewki te są dostępne także w wersji dla astygmatyków – Dailies® AquaComfort PLUS® Toric oraz dla prezbiopów – Dailies® AquaComfort PLUS® Multifocal.

Dailies® TOTAL1®

Silkonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe stworzone z myślą o najwyższym komforcie użytkownika. Pomagają zachować zdrowie i higienę oczu, dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności i dodatkowemu gradientowi uwodnienia. Oko może bowiem swobodnie „oddychać”, gdy mamy założoną soczewkę Dailies® Total1®.

Soczewki Dailies® TOTAL1® występują też w wersji dla osób z prezbiopią – Dailies® Total1® Multifocal.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *